Türk

Winterclash Worldwide
Herkes için—herkes tarafından.

 

Etkinlik tarihimizde ilk defa, dünyanın her köşesinden her insan Winterclash’e katılabilecek. Coğrafi konumunuz ya da kayma becerileriniz önemli değil – önemli olan tek şey bu topluluğun bir parçası oluyor olmanız ve kutlayacağımız şey tam da bu! Paten kültürü sunacak sıradışı şeyleri olan, çeşitli ve çok-renkli bireyler üzerine kurulu ve şimdi ise biraraya gelip bunu göstermenin tam zamanı.

PEKİ NASIL?

Biletiniz ile Winterclash Worldwide uygulamasına erişim hakkına sahip olacaksınız. Bu sayede yarışmayı takip edebilecek, 150’yi aşkın meydan okumanın üzerinden gelebilecek, ürettiğiniz video/fotoğraf/yazı içeriklerini uygulamaya yükleyebilecek ve Winterclash 2021’in kazananı olabileceksiniz.

Seviye, yaş ve cinsiyet önem arzetmeksizin; yalnızca uygulama içerisindeki meydan okumaların üstesinden gelerek yarışmanız mümkün. Her bir meydan okuma bir görev içerecek ve tamamladığınız meydan okumanın sonunda, meydan okumanın niteliğine göre bir video, fotoğraf ya da yazıyı uygulamaya yükleyebileceksiniz. Yükleyeceğiniz bu içerikler, yayın esnasındaki sosyal akışta diğerleri tarafından anında görüntülenebilecek.

Meydan okumaları koltuğunuzda otururken, yerel bir spotta ya da bir kaykay parkında tamamlayabilirsiniz. Bu meydan okumaların bazıları Winterclash ekibince, bazıları favori patencileriniz ve efsane patenciler tarafından, bazıları ise paten markaları ve mağazalar tarafından oluşturalacak. Ne kadar iyi kaydığınız ya da yakınınızda bir kaykay parkı olup olmaması mühim değil; coğrafi konumunuzdan ve Şubat ayında olabilecek muhtemel COVID-19 kısıtlamalarından bağımsız şekilde zevk alabileceğiniz bir etkinlik yaratmakta kararlıyız.

MEYDAN OKUMALAR NELER?

Kimisi kolay, kimisi zor sayısı 150’yi aşkın meydan okuma ile karşılaşacaksınız. Eğer kazanmaya niyetliyseniz, etkinliğin ilk gününden meydan okumaları tamamlamaya başlamanızı öneriyoruz!

İşte bazı örnekler:

  • Odanızı sanki Winterclash’mişçesine dekore edin.
  • Favori patenciniz için bir şiir yazın.
  • Evinizin önünde yalnızca 3 hareketten oluşan bir line filme alın.
  • Yemek masasında ‘fishbrain’ pozisyonunda durun.
  • Ülkenizde yetişmekte olan 3 patencinin adını yazın.
  • Paten dergileri koleksiyonunuzun fotoğrafını yükleyin.
  • Be-Mag dergisinin ilk sayısındaki kapakta yer alan kişiyi söyleyin.
  • Şehrinizdeki favori spotun fotoğrafını çekin.
  • Uzunca bir heel roll yapıp videosunu yükleyin.

DAHA NELER VAR?

Uygulama içerisinde tek başınızına veya arkadaşlarınızla beraber bir kamp oluşturabileceksiniz(uygulamaya giriş yapmak isteyen herkes geçerli bir etkinlik biletine sahip olmalıdır). Siz ve ekibiniz üstesinden geldiğiniz meydan okumaların videolarını, fotoğraflarını veya yazılarını yükleyecek ve her tamamlanan meydan okuma karşılığında puan kazanacaksınız. Etkilinlik boyunca varolacak canlı puanlama sistemi ise katılımcıların yüklediklerini kıyaslayacak. En yüksek başarıyı gösterecek kampları birçok çılgın ödül bekliyor (daha fazla bilgi yakında)

UYGULAMA NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Uygulama Şubat ayı başlangıcında farklı uygulama mağazalarında erişilebilir olacak. O zamana dek sizi ekran görüntüleri ile ile haberdar ediyor olacağız—böylece uygulama hakkında fikir sahibi olabileceksiniz.

Tickets

 

 

Eğer Winterclash 2021 için belirlenen bilet fiyatını karşılayamıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Kısa sürede tarafınıza dönülecektir.

Çeviriye yardım ettiğiniz için teşekkürler: Berkcan Sever