فارسی

Winterclash Worldwide

Wبرای اولین بار در تمامی ادوار، تک تک افراد از هر چهار گوشه جهان فارغ از موقعیت مکانی و سطح مهارتشان در اسکیت  قادر به شرکت در وینترکلش خواهند بود. در حقیقت آنچه که اهمیت دارد حضور گرم شما در این اجتماع است و این دقیقا همان است که ما آن را جشن خواهیم گرفت …

فرهنگ اسکیت اگرسیو بر پایه تنوع و گستردگی اقشار مختلف بازیکنان که هر کدام هنر متفاوتی برای ارائه کردن دارند شکل گرفته است. بیاید به هم ملحق شده تا آن را هر چه بهتر نمایان سازیم


چگونه قرار است کار کند؟

شما از طریق تهیه بلیط به اپلیکیشن Winterclash Worldwide دسترسی خواهید داشت. شما می‌توانید نمایش ها رو دنبال کنید،  بیش از 150 چالش را انجام دهید، ویدیو/عکس/نوشته خود را آپلود کنید و نهایتا شما قادر خواهید بود تا به برنده وینترکلش سال 2021 تبدیل شوید.

چالش ها  را میتوان زمانی که در خانه بر روی مبلتان نشسته اید، در خیابان وقتی که در اسپات مجاور منزلتان هستید یا در یک اسکیت پارک نزدیک انجام داد. اهمیتی ندارد که چقدر خوب اسکیت میکنید یا اینکه  نزدیک یک اسکیت پارک زندگی کنید. ما مصمم هستیم تا رویدادی رقم بزنیم که همه شما بدون توجه به محل زندگی و محدودیت کرونایی در شهرتان در فوریه، بتوانید از آن لذت ببرید.

بعضی از این چالش ها توسط تیم وینترکلش، بعضی به دست بازیکنان محبوب حرفه ای یا اسطوره های اسکیت اگرسیو و بعضی توسط شرکت ها و رسانه‌ها انتخاب می شوند.

چالشی که شما انجام داده اید بلافاصله در پخش عمومی زنده قابل مشاهده خواهد بود.


چالش های موجود چیست؟

بیش از 150 چالش متفاوت وجود دارد. برخی ساده تر بوده و برخی سخت تر هستند. اگر میخواهید برنده شوید، قویا توصیه میکنیم از قبل شروع به حل چالش ها در پنجشنبه ی وینترکلش ( 18 ام فوریه) کنید. کارهای زیادی برای انجام دادن وجود خواهد داشت.

اینها نمونه هایی است برای ایده دادن به شما:

  • اتاق خود را چیدمان کنید طوری که انگار وینترکلش است (یک عکس بفرستید)

  • یک شعر درباره ی بازیکن مورد علاقه ی خود بنویسید.

  • از یک لاین همراه با 3 تریک ساده در مقابل منزل خود فیلم تهیه کنید.

  • حرکت فیشبرین استال را بر روی میز نهارخوری داخل پذیرایی خود انجام دهید. (عکس)

  • نام 3 نفر از بازیکنان خوش آتیه ی کشور خود را بنویسید.

  • عکسی از کلکسیون مجله های اسکیت خود را آپلود کنید.

  • نام شخصی که بر روی نخستین جلد بیمگ بود را بگویید.

  • یک عکس از محل بازی خیابانی مورد علاقه ی خود در شهر بگیرید.

  • لانگ هیل رول را انجام داده و ویدیو آن را آپلود کنید.


موارد بیشتر؟

در داخل اپلیکیشن شما قادر خواهید بود یک کمپ را به تنهایی یا همراه با دوستان یا همکارانتان برنامه ریزی کنید ( هر فردی که قصد دارد وارد این اپلیکیشن شود نیاز به یک بلیت وینترکلش معتبر دارد). شما و همراهانتان چالش های انجام شده را آپلود کرده و به ازای هر چالش امتیاز دریافت خواهید کرد. یک رتبه بندی زنده در طول رویداد وجود خواهد داشت که دست آوردهای افراد را از سراسر دنیا با هم مقایسه میکند.

جوایز هیجان انگیز بسیاری برای کمپ های برتر وجود خواهد داشت ( جزییات بیشتر به زودی)

چه زمانی اپلیکیشن در دسترس خواهد بود؟

اپلیکیشن در فروشگاه های اپلیکیشن مختلف از اوایل ژانویه در دسترس خواهد بود. تا آنموقع ما با اسکرین شات هایی شما را مطلع میکنیم تا بتوانید ایده ای درباره ی ظاهر و محیط آن داشته باشید.

اگر شما تمکن مالی برای خرید بلیت مربوط به وینترکلش 2021 را ندارید، لطفا به آدرس tickets@winterclash.com به ما ایمیل ارسال کنید و ما در زمان کوتاهی با شما تماس خواهیم گرفت.